Forum Gildii Kreciki

Forum Gildii Kreciki


  • Index
  •  » Pytania
  •  » o czym można pisać na ,,SPOTKANIACH CZŁONKÓW GILDI,,????????????

#1 2009-08-27 14:01:51

groszek1

Pomidorowy dealer

Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 16
Punktów :   

o czym można pisać na ,,SPOTKANIACH CZŁONKÓW GILDI,,????????????

Aby nie zostać usunięym zGildi to jakie tematy można poruszać na spotkaniach?NIe chciałabym się narażć tym bardziej że już mam jakiś wkłd czyżby możło wylecieć za byle co?????

Offline

 

#2 2009-08-28 09:58:07

Maskotki

Sałatkowy czeladnik

9377247
Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2009-08-23
Posty: 4
Punktów :   

Re: o czym można pisać na ,,SPOTKANIACH CZŁONKÓW GILDI,,????????????

Groszek wlasnie ja tez sie nad tym zastanawiam co mozna pisac. na samym poczatku jak wstepowalam do gildii nie bylo mowy o takich zasadach no ale coz zostaly one nagle stworzone. Nie podoba mi sie to no ale coz. Mam nadzieje ze za te slowo nie zostane wyrzucona Zeby chociaz ludzie czesciej tutaj zagladali to byloby lepiej wiem sama po sobie ze szybciej jest wejsc na spotkanie czlonkow gildii niz na forum a te krasnalki siedzace przy piwku jakos tak milo na mnie wplywaja czysta biesiada pozdrawiam serdecznie i zycze milego dzionka

Offline

 

#3 2009-08-31 14:14:53

groszek1

Pomidorowy dealer

Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 16
Punktów :   

Re: o czym można pisać na ,,SPOTKANIACH CZŁONKÓW GILDI,,????????????

rotacja w naszej gildii jest nie zła, sądzę że pozostali członkowie powinni wiedzieć za co zostali usunięci inni-czy ktoś się ze mną zgadza??????

Offline

 

#4 2009-08-31 14:20:52

kip28

Liczygroszek

Zarejestrowany: 2009-08-23
Posty: 12
Punktów :   

Re: o czym można pisać na ,,SPOTKANIACH CZŁONKÓW GILDI,,????????????

hmm... no własnie mysle ze na spotkaniu członków gildii tylko pisze kto wszedl a kto wypadl ale np nie wiem czy inne gildie maja swoje forum wtedy pisza wszystko na spotkaniu członków gildii i chyba nie wyrzucaja ich wtedy


ps. mam nadzieje ze nas nie wywala

Offline

 

#5 2009-08-31 20:19:16

groszek1

Pomidorowy dealer

Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 16
Punktów :   

Re: o czym można pisać na ,,SPOTKANIACH CZŁONKÓW GILDI,,????????????

ponoć na forum można pisać o wszystkim, ale cz tak jest? Założyciel mógłby się pofatygować i odpowiedzieć w końcu gildia jest po to by budować CUD ,chronić, pomagać ,to ma być zgrana grupa któa może sobie ufać.

Offline

 
  • Index
  •  » Pytania
  •  » o czym można pisać na ,,SPOTKANIACH CZŁONKÓW GILDI,,????????????

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.scooteropole.pun.pl www.csklanorange.pun.pl www.matin.pun.pl www.sonygsm.pun.pl www.swordclan.pun.pl